Adana RC Yapı - Adana Otomatik Kapı

Adana Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı

Adana Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı aramalarında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Adana’da endüstriyel kapı yaptırmak isteyen vatandaşlarımız bizlere ulaşarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Adana Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı Ustası – Endüstriyel Kapı Adana Firması

Adana endüstriyel kapı alanında uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti en kısa sürede veriyoruz. Adana endüstriyel kapı ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayan Adana Otomasyon, uygun fiyat politikası ve kaliteli iş anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. Adana endüstriyel kapı fiyatı aramalarınızda da firmamıza ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adana Endüstriyel (Seksiyonel) Kapı Nedir?

Fabrika kapı sistemleri arasında en çok tercih edilen endüstriyel seksiyonel kapılardır. Peki, seksiyonel kapı nedir? Seksiyonel kapı sistemleri özellikle fabrikaların giriş-çıkış, yükleme boşaltma işlemlerini kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Fabrikalarda yoğun olarak yapıla yükleme-boşaltma hizmetlerini emek ve zaman açısından tasarruflu hale getiren bu kapılar aynı zamanda diğer kapı modellerinde dayanıklı ve fonksiyonel bir yapıdadır.

Seksiyonel kapı sistemlerinde kapının açılışı fotosel, zincirli manuel çekme tip, butonlu, radarlı veya uzaktan kumandalı olarak ayarlanabilir. Meydana gelebilecek arızalarda kapının düşmesini engelleyecek güvenlik mekanizmaları bulunmaktadır. Elektrik kesintisi olduğunda ise kapıları manuel yöntemleri kullanarak açıp kapatmak mümkün olacaktır.

admin

Bir cevap yazın

WhatsApp chat