Adana RC Yapı - Adana Otomatik Kapı

Adana Otomatik Bariyer Sistemleri alanında ihtiyacınız olan tüm çözümleri üretiyoruz. Adana Otomatik Bariyer fiyatları burada.

Adana Otomatik Bariyer Sistemleri

Adana Otomatik Bariyer Sistemleri aramalarınızda sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.  Adana Bariyer Sistemleri uzmanı,  Adana Bariyer Sistemleri ustası, Adana Bariyer Sistemleri firmaları gibi aramalarınızın sonucunda sizlere hizmet veriyoruz.

Adana Otomatik Bariyer Firmaları – Adana Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri çeşitleri arasında adana otomatik bariyer, mantar bariyer, zincir bariyer, kişisel bariyer, kollu bariyer gibi birçok çeşitleri mevcuttur.

Adana Kollu bariyerler özellikle trafiği yoğun veya orta yoğunlukta olan toplu konutlar, endüstriyel tesisler, devlet kurumları ve özel mekanlarda kullanılmaktadır.

adana otomatik bariyer firmaları

adana otomatik bariyer sistemleri

 

Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak, araç parkını engellemek amacıyla kullanılan adana otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otomatik Kollu Bariyer Nedir?

Otomatik otopark bariyer uygulamaları elektrik motorlu bir kol sisteminin bağlı olduğu yazılımın kollu bariyer sistemi içerisinde bulunan mikroçipe gönderdiği komutlar ile çalışan sistemlerdir. Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmakla birlikte araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir. Ayrıca elektrik kesintilerinde bariyer kolunun manuel kullanımı mekanik olarak mümkündür.

admin

WhatsApp chat